Демобілізовані золотонісці знову провели неформальну консультативну зустріч із посадовцями

Золотоніських екс-бійців АТО забувати ніхто не буде точно. Принаймні тут, на місці, колишнім учасникам бойових дій намагаються сприяти у вирішенні будь-яких соціальних та побутових питань. Особливо це стосується власного часу, котрий, як відомо, у постіндустріальному суспільстві справді на вагу золота.

Чергова розширена неформальна зустріч гурту “атовців” з міськими посадовцями, за ініціативи відомої у місті активістки Лесі Шкурко, відбулась днями у залі засідань Міської ради. Діалог відбувся, як завжди, безпрецедентно масовий, адже з боку Міськвиконкому до розмови долучився цілий ряд фахівців та керівників профільних відділів, Центру зайнятості, Пенсійного фонду, Центральної районної лікарні, Комісаріату. Вони й консультували присутніх щодо вузьких питань у своїх сферах. Загальні ж поради давали заступники міського голови.

Найбільше нині турбують захисників Вітчизни нюанси медичного обслуговування та санаторного лікування, виділення земельних ділянок та безробіття. Пропозиції й зауваження висловлювали і до влади. Все, за словами посадовців, враховано.

Важлива тема – пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Окремо дякували воїни Людмилі Строкань, терапевту Золотоніської ЦРЛ, за те, що вона ледь не в прямому сенсі “водить їх за руку” під час вирішення нагальних питань.

В цілому зустріч, в порівнянні з минулою, стала більш невимушеною та плідною, а тривала аж протягом 2,5 годин.

– В будь-який час, навіть неробочий, як бачите, профільні керівники готові до спілкування і знають проблеми більшості місцевих учасників АТО, – коментує зустріч секретар Міської ради Наталія Сьомак. – Золотоноша справді відкрита для діалогу і допомоги нашим захисникам.

Нагадаємо, за даними Департаменту соцзахисту населення Черкаської ОДА, станом на 1 березня у місті зареєстровано 131 екс-учасників українсько-російського військового конфлікту. Нині ж усі служби очікують на повернення бійців четвертої хвилі мобілізації.