Віталій Полях: хочемо – судимо, хочемо – помилуємо.

 ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ

депутата Верховної Ради України 1-го скликання

(Золотоніський виборчий округ № 423)

ПОЛЯХА ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА

до депутатів Золотоніської районної ради

8 лютого цього року я звернувся до очільників району та депутатів обласної ради від Золотоніщини та депутата Верховної Ради України по нашому округу В. Голуба з відкритим листом, в якому говорилось слідуюче.

В ніч з 1-го на 2-ге вересня 2015 року на кукурудзяному полі села Антипівка було дико – по-звірськи, замість дикого кабана, вбито людину, тіло якого нахабно перетягнуто з одного поля на інше та приховано.

Вже через 2-3 дні слідчими оперативниками МВС міст Золотоноші – Черкас виявлено злочинця-вбивцю, яким виявився Задорожній І.В. – житель села Деньги.

Жахлива звістка блискавично облетіла район, область і поширилась за її межі, але справа ще блискавичніше приховується та замовчується!

Не зрозуміло за що звільнено прокурора району – чи за оперативне розслідування, чи за вміле приховування злочинного факту?

Якщо для агресорів та сепаратистів застосовують жорсткі санкції, то чому керівництво району сприяє видачі дозволів злочинцю Задорожному на вирубку придорожніх смуг? Мабуть щоб було за що торгуватись, але уваги не звертають на те, що залишається після порубки?

Те, що прокуратура “кришує” злочинців – вже не дивина, адже Задорожній проходить ще й по другій кримінальній справі, яку порушили проти бухгалтера Антонів Л.М., подруга сім’ї Задорожніх, яка ошукала фірму, на якій працювала, на сотні тисяч гривень через рахунки Задорожніх та їх фірму!

Вірогідно з двома кримінальними справами одночасно впоратися так важко на карман? Мабуть тому прокуратура і притримує другу справу, про шахрайство Антонів, яку вже рік мусолить!

Але кримінальну справу по Антонів, як виявилось, закрили ще 30 жовтня 2015 року, про що повідомили 22 лютого 2016 року.

Справу про вбивство після мого звернення стали швидко форсувати та зараз вона знаходиться в суді і прокуратура за такий кричущий, дикий факт просить помилувати і надати міру покарання умовно.

Шановні обранці району, як депутати, так і керівництво, думка громади виявляється байдужа, як для депутатів Верховної Ради так і всіх інших.

Як розуміти, що така резонансна подія, яка сколихнула не тільки район, а і область, залишилась мало заміченою, а винних виправдовують.

А чи знаєте Ви, що більше року тому в с. Домантово замість лося застрелили коня та поранили господарів – стареньких діда і бабу, один з них пізніше помер?

Чиновники гріють свої крісла, а про людей забули!

Ще один кричущий приклад: нашого “Бютівського” активіста Мельникова Володимира Макаровича 21 березня цього року привезла в районну лікарню швидка допомога з тиском за 200 та температурою 39 С, якому було необхідно провести оперативне втручання. Черговий лікар відмовив у прийомі хворого, ще й в слід сказав: “Тобі залишилось півроку жити”.

Син відвіз хворого до Києва, де зробили операцію, а наш горе “доктор” мабуть працює й досі, совість його не турбує.

Та що ж ми будуємо? За що гинули і гинуть хлопці на Сході України? І що твориться сьогодні в тилу???

Яка різниця, коня вбити чи людину, гроші вкрасти чи хворого не прийняти, чи за землю хабаря брати 300 дол. США за 1 гектар.

Нам все байдуже. Байдужість – страшний гріх.

А якщо грішми запахло… все рішається: хочем відкриєм, хочем закриєм кримінальну справу, хочем судимо, хочем помилуєм, хочем лічимо, хочем калічимо.

Просто сміємося з народу, але терпець в нього не вічний. Таких тарифів, такого хамства, захмарних поборів він не терпітиме.

І коли це закінчиться…???

Третього Майдану не буде, буде набагато страшніше!

 Тому, виходячи з вище сказаного, прошу Вас, шановні депутати та керівники району виступити з ініціативою за повторне розслідування, за присічення  хамства окремих чиновників і горе спеціалістів до простих, хворих та небайдужих  в цьому житті людей.

З повагою,
Народний депутат Верховної Ради України 1-го скликання                                             Віталій Полях