Першість не виборов, до трійки увійшов: Віталій Войцехівський повернувся з церемонії «Людина Року» [ФОТО]

Очільник Золотоноші таки не став кращим міським головою за версією популярної української премії «Людина року». Про це стало відомо в суботу під час гала-концерту, під час якого організатори оприлюднили остаточні підсумки цьогорічної кампанії. Віталій Войцехівський був одним з трьох фіналістів, проте в підсумку перемога дісталась меру Ладижина (Вінницька область) Валерію Коломєйцеву.

Всього у категорії від початку фігурувало 12 претендентів на звання кращого. В процесі експертного відбору до фіналу дісталось троє: зазначені вище міські голови та мер Ірпеня (Київська область) Володимир Карплюк.

Сам Войцехівський за підсумками не засмучується абсолютно та іншим не радить, зазначаючи, що потрапляння міста до трійки призерів – це вже неабиякий результат.

людина_року_1 [870_650]

– Абсолютно впевнено повторю слова, що лунали раніше: якщо я став учасником фіналу, то заслуга це не моя особисто. До фіналу вийшла Золотоноша, яку ретельно вивчали та відзначили таким чином. Це – результат плідної роботи усієї громади, – коментує результати конкурсу міський голова.

людина_року_2 [870_650]

Разом з тим щирі вітання ще й заочно Войцехівський передає переможцю – Валерію Коломєйцеву. Очні ж, за його словами, лунали ще на церемонії, адже сидів поруч з ним.

– Дійсно радий за свого колегу, що успішно займається своїм містом. Врахуйте, що перебуває Коломєйцев на посаді вже понад 20 років, а нещодавно був обраний вшосте. Просто так колосальна довіра громади не завойовується, – розповідає Войцехівський.

людина_року_3 [870_650]

Також посадовець додає, що перебування з міським головою Ладижина поруч у рейтинзі – це вже велика честь. Головний результат – чудова реклама місту, про яке ще раз дізналася вся країна. Окремо ж дякує Віталій Войцехівський своїй дружній команді, без якої, на його думку, будь-яких успіхів досягти було б складно.

Нагадаємо, очільник Золотоноші опинився у списку українців, котрі претендують на звання “Людина року” ще у листопаді. Автори ініціативи внесли його до номінації “Мер року”. Разом з ним на титул мали шанси ще дванадцять очільників міст з різних регіонів країни.

людина року 4 [870_650]

У лютому, вже в якості фіналіста, міський голова Золотоноші провів конференцію у столичному прес-центрі. Під час спілкування очільник міста розповів про залучені інвестиції, будівництво промислових об’єктів на території Золотоноші, капітальний ремонт міського будинку культури та котелень, виготовлення проектно-кошторисні документації на реконструкцію міського стадіону, будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу та Гідропарку „Надія”. Окрема тема – створення КП „Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)” та започаткування відкритого конкурсу „Золотоноша – власними руками”.