Мобілізації не буде? Черкащина на 92% виконала завдання з набору контрактників

На службу за контрактом в Черкаській області набрано 621 кандидат з 670, яких треба набрати за завданням Головнокомандуючого Збройними Силами України. Завдання виконано на 92%. Про це доповів обласний військовий комісар Євген Курбет під час координаційної наради в Черкаській ОДА, передає кореспондент УНН-Центр.

– За минулий тиждень ми майже вдвічі збільшили кількість кандидатів, готових до відправки, яка відбуватиметься 29-31 березня. На даний час до відправки готові 210 кандидатів. Область може виконати завдання й на 100 відсотків, якщо ті райони, що “заборгували” найбільше, підтягнуть свою роботу. Найбільший борг у Городищенського (10 осіб), Маньківського (12 осіб), Монастирищенського (9), Христинівського (15 осіб). Виконали завдання на 100% і більше Жашківський, Золотоніський, Смілянський, Уманський, м.Черкаси та Черкаський район, Чорнобаївський та Шполянський райони”, – повідомив Євген Курбет.

За його словами, на початку квітня будуть демобілізовані ті військові, що були призвані під час четвертої хвилі мобілізації. Вони також можуть стати тим резервом, який можна використати для успішного виконання плану з набору контрактників по Черкащині.