Керівника обласної поліції затримано за хабар [ФОТО]

Генпрокуратурою спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Нацполіції затримано керівника поліції Черкаської області та одного з керівників Національної академії внутрішніх справ України під час спроби надати хабар за проходження атестації

Правоохоронці намагались надати передати 2 тисячі доларів США та талони на 400 літрів палива заступнику голови Національної поліції України. Мета – його сприяння під час проходження атестації деякими підлеглими. Зокрема, мова йде про заступника начальника ГУНП в Черкаській області – начальника слідчого управління та начальником управління кадрового забезпечення, – повідомляють у прес-службі Генпрокуратури.

Наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування наразі триває.

Згідно з даними на сайті поліції Черкаської області, управління очолює Владислав Пустовар. Його заступник, начальник слідчого управління – Валентин Кожухівський.

генпрокуратура затримання 01 [870_650] генпрокуратура затримання 03 [870_650] генпрокуратура затримання 02 [870_650]