Вихованці клубу кіокушин-карате розпочали 2016 рік із перемог [ФОТО]

Серією власних перемог представники золотоніської школи кіокушин-карате гідно розпочали новий календарний рік. Наприкінці лютого в Полтаві відбувся традиційний турнір – відкритий кубок Полтавської області, в якому брали участь більше 400 спортсменів з десяти областей України. На думку фахівців, це – фактично міні-чемпіонат України, а пройшов він на дуже пристойному рівні.

Наше місто представляли четверо спортсменів: Артур Папоян, Віталій Татарчук, Георгій Дроб’язко та Віталій Чубар. У складній і напруженій боротьбі юний Георгій посів третє місце. Всі інші бійці програли більш досвідченим спортсменам з Полтави та Херсона. Окремо варто відзначити бажання і волю до перемоги Артура Папояна, який в першому колі зустрівся з лідером і програв йому лише за рішенням суддівської бригади. Усі троє спортсменів, що не змогли вибороти нагород, вперше брали участь у подібних змаганнях.

Не минуло й місяця, як на колектив місцевих каратистів чекали чергові змагання. Цього разу – чемпіонат Черкаської області. Турнір відвідали 100 спортсменів з усіх куточків регіону, а наше місто представляли п’ятеро бійців: до згаданих вище Георгія Дроб’язка та Артура Папояна до додались Віталій Луганський, Антон Капран і Богдан Пікінер.

Відзначившись успіхом у Полтаві, каратист Георгій Дроб’язко ще й тут переміг в трьох поєдинках, при цьому два завершив достроково – нокаутом. Посів хлопець заслужене перше місце.

кіокушин карате 1

– Супроводжували цей турнір маса хвилювання, загострення пристрастей та буря емоцій. Звісно ж, наші хлопці знову захистили ім’я свого міста, – коментує участь своїх вихованців тренер Олексій Дроб’язко. – Не було рівних на татамі й Віталію Луганському. Він, наче вихор, пронісся рядами своїх опонентів, не залишивши їм жодного шансу і заслужено здобувши першість. Колеги-тренери відзначили високий рівень техніки бою Віталія і передрекли йому велике спортивне майбутнє.

Не менш приємно, за словами керівника колективу, здивував у своєму першому поєдинку в житті Богдан Пікінер. Продемонстрував юнак неабияке бажання перемогти, та несподівано високий рівень техніки. Лише суддівська помилка не дала нашому спортсмену пройти далі.

– Артур Папоян витримав всі атаки суперника, що був важчий за нього на 10 кілограм, неначе скеля. На превеликий жаль, програв за рішенням суддів. Натомість успіхом ознаменувалися поєдинки Антона Капрана, який у впертій боротьбі виборов третє місце, – ділиться враженнями Дроб’язко.

У підсумку золотоніська команда посіла два перші місця і одне третє. Тренер команди, резюмуючи початок сезону, бажає подальших успіхів своїм вихованцям та подальшого вдосконалення, аби ім’я міста й надалі лунало далеко за його межами. Окремо Олексій Дроб’язко дякує й міському голові за можливість здійснення відвідин турнірів та значну підтримку.

кіокушин карате 2 кіокушин карате 3 кіокушин карате 4 кіокушин карате 5 кіокушин карате 6 кіокушин карате 7 кіокушин карате 8 кіокушин карате 9 кіокушин карате 10