Басейн, стадіон, гідропарк: амбітні плани Золотоноші, що почнуть втілюватися цьогоріч

Золотоніська гімназія може цьогоріч отримати басейн, а місто – гідропарк і кілька спортивних майданчиків. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

– Є плани побудувати в нашій гімназії басейн. Проект уже готовий, і я розраховую, що до кінця року в місті буде перша така споруда, – сказав очільник Золотоноші. – Хоча він буде при гімназії, але ми свідомо пішли на певне збільшення кошторису, щоб у неурочний час цим басейном могли користуватися (головним чином, на платній основі, бо його треба утримувати) жителі міста.

Ще одним проектом, спрямованим на розвиток міста, є створення у Золотоноші парку «Надія» або «Гідропарку».

– До парку входитимуть три озера на нашій річці Золотоношка, – зазначив міський голова. – Буде набережна і дуже красива зона відпочинку. Сподіваюся, що цьогоріч ми почнемо активну роботу й по цьому об’єкту.

Крім того, в Золотоноші мають з’явитися два нових спортивних майданчика і футбольне поле за стандартами УЄФА.

– Федерація футболу допомагає газонним покриттям і освітленням, а місцева влада робить побутові приміщення і трибуни. Ми уже маємо футбольне поле, біля якого – два майданчики: для мініфутболу і пляжного волейболу. І ще там є місце для двох універсальних майданчиків, у тому числі й хокейного, – зазначив Войцехівський. – Буде завершено й реконструкцію центральної площі. Думаю, років через два наше середмістя набуде зовсім нового вигляду.

Нагадаємо, проект гідпропарку “Надія” презентували громадськості наприкінці лютого:

гідропарк 01 [870_650] гідропарк 02 [870_650] гідропарк 03 [870_650]