Автомобільний трафік навколо ринку нарешті приведуть до ладу

У середу в кабінеті міського голови Віталія Войцехівського відбулася нарада із керівниками силових структур. Участь в ній, окрім міської влади та деяких її управлінь, взяли представники прокуратури, податкової інспекції, СБУ та директори – СТ «Центральний ринок – Золотоноша» Сергій Мозговий і КП «Міський ринок» Тарас Супрун.

Нарада пов`язана з приходом весни. Говорили про ринкові проблеми, зокрема, незаконні стоянки автомобілів у центральній частині міста і навколо базару. Наголошено ж на тому, що жодного продавця вже не пустять на вулицю Новоселівська у районі управління статистики. Більше мішки та машини з товаром там не стоятимуть.

Як зазначив Сергій Мозговий, місця на центральному ринку вистачить усім бажаючим продати свій товар. Люди ж чомусь вважають, що серед дороги його розкуплять швидше. До 15 квітня переїде до іншого місця і вантажівка, яка торгує рибою у районі магазину «Гастрономчик» і зовсім «не вписується» у торгові ряди. На сьогодні до директора ринку вже надійшло 100 заяв від тих, хто має бажання торгувати розсадою. Усі вони будуть розташовані на сільгоспмайданчику. Знайдеться там місце і для «рибалок».

Через те, що торговці ставлять свої машини на вулиці Обухова (у районі меблевого магазину), біля управління статистики (навіть на місці зупинки автобусів), біля лікарні та інших критичних місць, а самі торгують цілий день, покупцям немає де зупинитися. Вони, в свою чергу, їдуть скуповувати продукти до “ЕКО-Маркету” та інших магазинів замість того, щоб забезпечити виторг «базарникам». Тим часом у зеленій зоні біля меблевого магазину паркувати машини заборонено категорично! Проведуть роботу і з нелегальними таксистами, які незаконно займають стоянки біля ресторану «Весна» та Торгового центру.

Начальник відділу поліції Олександр Охріменко окремо просив через засоби масової інформації  попередити водіїв-порушників. Кожного, хто буде паркуватися у неналежних місцях і порушувати правила дорожнього руху, вже не будуть лише попереджати, як раніше, а складатимуть відносно них адміністративні протоколи. Як одне з майбутніх імовірних місць стоянки автомобілів розглядається територія колишньої СТО (тепер «Нова пошта»).

Стосовно упорядкування трафіку в цілому, то Сергій Мозговий окремо звернувся до директора-колеги Тараса Супруна з проханням прикласти зусилля аби припинити хаотичний рух транспорту на комунальному ринку протягом цілого дня. Закінчувати завозити товар, до 7-ї ранку, щоб потім не заважати покупцям.

Зачепили співрозмовники і подальшу реконструкцію площі Героїв Майдану та плани відносно того, аби зробити частину Садового Проїзду (від ресторану «Весна» до готелю) пішохідним у вихідні дні, аби містяни могли спокійно гуляти там з дітьми.

Відійшовши від теми, обговорили на зустрічі питання самогоноваріння та більш радикальних методів боротьби з ним, незаконної вирубки лісу та використання сільськогосподарських угідь в адмінмежах міста, реконструкції будівель колишньої синагоги на вулиці Шевченка та гуртожитку технікуму ветеринарної медицини. Згадували й горезвісний розважальний заклад «Фараон», який, не зважаючи на штраф у розмірі 17 тисяч гривень за порушення підприємницької діяльності, продовжує й далі працювати.

Головний полісмен міста Олександр Охріменко цікавився, чи не можна вимикати вуличне освітлення хоча б о 2-й годині ночі, бо саме о цій порі виходять на полювання “мисливці” за телефонними дротами. На одного з них, до речі, чекає серйозне покарання за 80 епізодів крадіжок, справу вже передано до суду. Олег Масло запропоновував довше освітлювати тільки ті вулиці, які цього найбільше потребують і скласти для цього їхній список. В свою ж чергу посадовець поцікавився технічним станом роботи камер відео спостереження і результативністю такого засобу боротьби зі злочинністю.

Марина Білецька, тижневик “Златокрай”
спеціально для zolotonosha.ck.ua