Діти та дорослі розіграли шаховий Турнір поколінь [ФОТО]

16 березня у шаховому клубі «Гамбіт» відбувся вже традиційний шаховий «Турнір поколінь» на призи міського голови. Участь взяли команди-представники навчальних закладів міста. Як і було анонсовано, кожен колектив налічував чотири учасники, з –  поміж яких обов’язково мали бути представлені  і  дорослі – учителі та батьки.

Напружена боротьба з несподіваними колізіями тривала понад чотири години і завершилася перемогою команди гімназії. Друге місце посіла шахова родина Будинку школяра, третє – ЗОШ №6.

В особистому заліку результати турнірної таблиці засвідчили перемоги: на першій дошці – Андрія Чопорова (Гімназія), на другій – Анатолія Стукалова (ЗОШ № 1), на третій – Ростислава Гончаренка (ЗОШ №3), на четвертій – Руслана Шаповала (БДЮТ).

Шахове товариство Золотоноші успішно розвивається, залучаючи до своїх лав розумних, креативних та комунікативних містян – як дітей, так і дорослих. Про це зауважив на церемонії нагородження ініціатор інноваційних турнірів Микола Синьоок.

Міський голова Віталій Войцехівський вручив кубок переможцям і подякував організаторам та учасникам турніру за активну участь, а гімназії як господарям – за гостинний прийом.  Турнір, як і годиться, завершився світлиною на згадку. Учасники ж розійшлися з  намірами наполегливо готуватися до наступного турніру – «Тато, мама, я – шахова сім’я». Він, за традицією, запланований на кінець квітня.

Фото: Микола Строкань

Шаховий турнір поколінь 1 Шаховий турнір поколінь 2 Шаховий турнір поколінь 3 Шаховий турнір поколінь 4 Шаховий турнір поколінь 5 Шаховий турнір поколінь 6 Шаховий турнір поколінь 7 Шаховий турнір поколінь 8