Волейбол: “Златогор” впевнено лідирує у чемпіонаті Черкас [ВІДЕО]

Наближається до завершення попередній етап відкритого чемпіонату Черкас із волейболу. Передостанній шостий тур не вніс суттєвих змін у розташування лідерів. На чолі турнірної таблиці, як і раніше, перебуває золотоніський “Златогор”. На місця у фіналі чотирьох загалом претендують п’ять команд, – розповідає сюжет ТРК Вікка.

Передостанній ігровий день попереднього етапу – непростий для команди “Україна єдина”. Потрібно зіграти відразу два поєдинки. Обидва – проти конкурентів за місце у фіналі чотирьох. Перші суперники – волейболісти інституту пожежної безпеки. “Україна єдина” проводить гру дуже впевнено. І перемагає з рахунком 3:0.

Матч зі “Златогором” для “України єдиної” теж починається вдало. Команда виграє першу партію. Втім, надалі перевага у набагато досвідченіших суперників. Вони здобувають уже шосту поспіль перемогу. Цього разу з рахунком 3:1. У нинішньому складі “Златогора” – кілька добре відомих імен в українському волейболі.

“Златогор” достроково забезпечує собі місце у фіналі чотирьох. На інші три місця претендують чотири команди – “Україна єдина”, “Коло друзів”, ЧІПБ та “Азот”. Поєдинки заключного туру попереднього етапу суперники зіграють 27 березня.