“Спартак” готується до участі у Кубку “Черкаського спорту” [ПРЕВ’Ю]

У суботу стартує традиційний передсезонний футбольний турнір Черкащини. В Білозір’ї, на штучному полі футбольного клубу “Зоря”, протягом трьох тижнів змагатимуться вісім команд з Черкаської, Київської та Кіровоградської областей.

Кубок, за повідомленням його ініціатора, видання “Черкаський спорт“, матиме одноколовий груповий раунд, а також по два матчі плей-офф для кожної з команд, котрі й визначать підсумкові місця першості.

Змагатимуться за перемогу, окрім золотоніського “Спартака“, також регіональні флагмани “ЛНЗ-Лебедин” і “Зоря” з Білозір’я. Компанію їм складуть драбівський “Альтаїр“, міні-версія якого нещодавно вдруге поспіль стала чемпіоном області з футзалу, “Лідер“, котрий, попри минулорічні заяви керівництва, поки у заявці фігурує з пропискою у Золотоніському районі, а також молодь із черкаського “Дніпра-80“.

Серед гостей турніру бачимо білоцерківський “Інтеграл“, що виборов прописку у вищій лізі чемпіонату Київщини (перемога у першій лізі), а також дістався півфіналу Кубку області. Завітають до Білозір’я і дублери професійного клубу “Інгулець” з Кіровоградської області, котрий нині виступає у Другій лізі чемпіонату України.

Група А

«ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

ФК «Інгулець-2» Петрове

«Лідер» Золотоніський р-н

ФК «Спартак» Золотоноша

Група Б

«Зоря-Черкаський Дніпро-2» Білозір’я

«Інтеграл» Біла Церква

«Альтаїр» Драбів

ДЮСШ «Дніпро-80» Черкаси

Розклад матчів:

19.03.2016

10.00. «Дніпро-80» – «Зоря-Черкаський Дніпро-2»

12.10. «ЛНЗ-Лебедин» – «Спартак»

14.20. «Лідер»-  «Інгулець-2»

16.30. «Інтеграл» – «Альтаїр»

20.03.2016

10.00. «Дніпро-80» – «Інтеграл»

12.10. «Зоря-Черкаський Дніпро-2» – «Альтаїр»

14.20. «Інгулець-2» – «ЛНЗ-Лебедин»

16.30. «Спартак» – «Лідер»

26.03.2016

10.00. «Альтаїр» – «Дніпро-80»

12.10. «Інтеграл» – «Зоря-черкаський Дніпро-2»

14.20. «Спартак» – «Інгулець-2»

16.30. «ЛНЗ-Лебедин» – «Лідер»

27.03.2016

10.00. А3-Б4

12.10. Б3-А4

14.20. А1-Б2

16.30. Б1-А2

2.04.2016

11.00. гра за 7-8 місця

13.10. гра за 5-6 місця

3.04.2016

11.00 гра за 3-4 місця

13.10 ФІНАЛ