“Ямковий ремонт шляхів завершимо до Великодня”, – Олег Масло

Після зими актуальним для України зазвичай є питання стану доріг. Щоденно з повідомлень у ЗМІ та в соцемережах бачимо інформацію про різні неприємні випадки на вітчизняних автошляхах.

Золотноніські вулиці нині також, м’яко кажучи, далеко не в ідеальному стані. Хоча й зазначимо, що колеса в автомобілях (як нещодавно неподалік) не відлітають. Деякі ж обізнані транзитні водії замість об’їзної дороги навіть обирають маршрут через місто.

Та дорожникам над чим працювати є точно. Про те, коли ж таки варто очікувати динаміки змін в цій сфері, розповів перший заступник міського голови Олег Масло. За його словами, місцеві шляховики із “ЗолотоношаРемБуд” вже готові приступити до ремонту доріг.

– Необхідний запас матеріалів є. Єдиний фактор, котрий наразі гальмує процес, – погодні умови. Тільки-но середньодобова температура підніметься вище десяти градусів, активні роботи й розпочнуть, – коментує найближчі перспективи Масло.

В цілому, у міській владі планують перший етап – ямковий ремонт – завершити до великодніх свят.

Нагадаємо, окрім дрібних локальних робіт, зовсім скоро на деякі вулиці і серйозне асфальтування. Мешканці Панаса Мирного, Ватутіна та Карпенка-Карого долучились до програми «Золотоноша власними руками», зібравши кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального будівництва доріг. Виготовлені проекти уже отримали експертні висновки і надійшли до управління ЖКГ. Після виділення коштів на матеріали, шляховики розпочнуть асфальтування цих шляхових артерій.