Прибирання, асфальтування, освітлення: місто продовжує весняні роботи

Тепла весняна погода та погожі дні не дають всидіти, склавши руки, золотонісцяс із числа справжніх господарів. Містяни копошаться на своїх обійстях, наводять лад на прибудинкових газонах та клумбах. Більшість з них користуються послугами КП «Міський водоканал» і вивозять сміття та непотріб централізовано. Сміттєвози підприємства працювали згідно з графіком, не дивлячись на чотири вихідні початку березня.

Деякі золотонісці, виконуючи роль хазяїв, насправді давили димом та чадом не тільки ближніх, а й дальніх сусідів. Такі вогнища 8 березня виявив начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко на вулицях 23 Вересня, Пушкіна, Заплавній. Розведені багаття, полум’я яких сягало 3-4-х метрів, були далеко не для смаження шашлику. Зважаючи на цей святковий день, адмінпротоколи про порушення правил благоустрою не складалися. Обмежилися лише вимогою про негайне гасіння вогню.

Очільник “Водоканалу”, Сергій Кузнєцов, в свою чергу розповідає, що першими заходилися наводити лад мешканці кварталу №2 разом з головою Михайлом Кравченком. Час вивезення сміття та утилізації гілля “квартальний” узгодив із керівництвом комунального господарства. У такому ж напрямку варто рухатися й іншим громадським керівникам кварталів, адже лише на їхні дзвінки реагуватимуть керівники обслуговуючих товариств у першу чергу.

Електрики ТОВ «380 В», за словами його керівника Владислава Восколовича, завершили освітлення деяких вулиць. Мова йде про Красногірську, Козацьку, Семенівську, Нафтобазівську, Неверовського та Гайдамаки. Нині такі ж роботи вони виконуватимуть на Новій та Лікарняній, а потім, відповідно до черги, – на Нечуя-Левицького, Малиновського, Зозулівській та Заплавній.

У ході реконструкції вуличного освітлення старі безоблікові світильники будуть замінені на сучасні і підключені до єдиної міської облікової мережі. Якщо ж власники цих безоблікових ліхтарів виявлять бажання, аби вони працювали протягом всієї ночі, то це буде можливо за рахунок підключення до власного вузла обліку споживання електроенергії.

За словами Олександра Флоренка, у перших рядах вулиць, де мешканці стали учасниками програми «Золотоноша власними руками» і зібрали кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального будівництва доріг, стали вул. Панаса Мирного, Ватутіна, Карпенка-Карого. Виготовлені проекти уже отримали експертні висновки і надійшли до управління ЖКГ. Після виділення коштів на матеріали та виконання робіт, дорожники ПраТ «Золотоношарембуд» розпочнуть асфальтування цих шляхових артерій.

Алла Капля, тижневик “Златокрай”
Спеціальна для zolotonosha.ck.ua