Вночі Золотоноша прощалася з “айдарівцем” Назаром Крупкою

Декілька сотень золотонісців зібралися учора ввечері на центральній площі через трагічну подію, що затьмарила місто останніми днями. Не в міру холодним березневим вечором, вже поночі, сюди мали привезти під час останньої дороги додому ще одного місцевого загиблого героя війни.

На жаль, до кожної людини смерть приходить по різному. На війні смерть не приходить, вона прилітає. Фатальний cнаряд під час мінометного обстрілу розірвався поруч з ним. Перший удар він прийняв на себе. Побратим, що стояв за ним, наразі перебуває у госпіталі. 

Проводжали “айдарівця” усі золотонісці, що знали його безпосередньо чи заочно. Люди з усіх куточків міста, представники безлічі формацій чи організацій. Повагу під час свого життя Назар заробив неабияку.

Кваліфікований юрист, учасник Майдану, активний визволитель політв’язнів із Черкаського СІЗО, помічник народного депутата, волонтер, а згодом і боєць добровольчого батальйону. До Щастя коробівчанин Крупка вирушив рік тому. Після невеликої перерви повернувся до свого ж “Айдару”, проте вже на Донеччину.

За словами бойових побратимів та командира, що повертали товариша до рідної домівки, важливість Назара для особового складу переоцінити складно. Це людина, котра окрім головної якості бійця передової – бажання відстоювати свою країну – була незамінною для колег у найрізноманітніших сферах службової діяльності. Найголовніше – його неабиякий інтелект та юридичний досвід.

Більше тижня тому Назар Крупка саме перебував вдома у відпустці. Розповідав про подальшу свою демобілізацію, адже не бачив сенсу перебувати в тилу, куди мають перевести його підрозділ.

Поховання Героя відбудеться сьогодні у Коробівці о 12:00.

Назар Крупка [870_650]