Посадовці та депутати привітали золотоніських жінок власним концертом [ФОТО, ВІДЕО]

Жінок Золотоноші концертом вітали заступники міського голови, керівники управлінь, директори шкіл разом із працівниками культури. Вони, як справжні зірки, співали пісень й показували гумористичні мініатюри. Ініціатором такого проекту під назвою «Зіркове шоу» був міський голова Віталій Войцехівський, пише “Прочерк“.

Усім охочим потрапити на виступи місцевих «зірок» у будинку культури не вистачило місць, а тому багатьом довелося дивитися й слухати концерт стоячи. І схоже, що ніхто з глядачів про це не шкодував, оскільки про їхній настрій подбали не тільки новоявлені артисти, а й депутат обласної ради Віктор Полозов, котрий кожній жінці, яка прийшла на концерт, подарував квіти. А несподівана його поява на місцевій сцені в якості співака стала для золотонісців справжнім сюрпризом! Одягнений у козацький костюм Полозов разом із заступником міського голови Світланою Суддею під бурхливі оплески залу виконав усім відому пісню «Ти ж мене підманула!», чим завоював ще більшу прихильність золотонісців.

зірковуе шоу 01

– Сьогодні, як ніколи, ми повинні продемонструвати всьому світові, що Україна, попри все, продовжує жити нормальним життям, а не стоїть на колінах перед ворогом, – поділився Полозов після концерту. – Саме тому я й узяв участь в цьому проекті. Звичайно, дуже хвилювався, бо не виступав на сцені зі шкільних років. Пісню обрав собі сам. Відразу сказав звукорежисеру, що буду співати тільки українською, хоча розмовляю переважно російською. В такий спосіб хотів висловити власний протест проти кремлівської політики.

В тому, що якісні творчі заходи, які об`єднають людей, наразі необхідні українцям, як цілюще повітря, переконаний і мер Віталій Войцехівський.

– У роки Великої Вітчизняної артисти їздили на фронт піднімати дух воїнів і своїм співом допомагали їм долати депресію. Але депресія в тилу не менш небезпечна ніж на лінії вогню, – зауважив Войцехівський. – Депресивне суспільство взагалі небезпечне. Особливо страждають у ньому люди похилого віку й діти. А тому ми проводимо не лише концерти, а й гумористичні заходи. Недаремно ж говорять – сміємося, значить не здаємося!

зірковуе шоу 03 зірковуе шоу 02

Відео: Юрій Кравченко