Гросмейстерів усіх вікових категорій запрошують на турнір “Наступність поколінь” [ПРЕВ’Ю]

Чергову оригінальну першість мають намір провести у шаховому клубі “Гамбіт”, що базується в будівлі гімназії. Адміністрація навчального закладу, міськрайонна Федерація шахів та відділ освіти запрошують дітей та дорослих на командний чемпіонат з шахів Золотоноші “Наступність поколінь“.

У змаганнях братимуть участь команди міських шкіл, Будинку школяра, а також дорослі майстри інтелектуальної гри. Навчальні заклади делегують до команд по двоє гравців. Така ж кількість учасників – за місцевою федерацією. В процесі переймання молоддю безцінного досвіду  врахують і цілком логічне правило – кожен шахіст гратиме лише на попередньо заявленій дошці.

Переможців визначатимуть за кількістю набраних очок. В разі рівності враховуватимуть суму індивідуальних балів, а також результати так званої “першої дошки”. Головний суддя змагань – відомий у Золотоноші метр інтелектуальних ігор Микола Синьоок.

Нагадаємо, подібний за форматом захід в “Гамбіті” вже успішно проводили торік у жовтні. Тоді семеро золотоніських родин змагалися на турнірі «Тато, мама, я – шахова сім’я». Хоча першість і мала на меті об’єднати, познайомити, зацікавити учасників, вона, одначе, не була позбавлена духу змагальності. На етапі підведення підсумків організатори та гравці висловили бажання зробити таку ініціативу традиційною і проводити її щонайменше двічі на рік. Формат, як бачимо, дещо змінився, та суть лишилась: подібні миті мають неабияке значення для молодого покоління шахістів.