Волейболісти розіграють Суперкубок пам’яті Анатолія Адаменка [ПРЕВ’Ю]

Традиційний  волейбольний турнір пам’яті легендарного тренера ВК “Златогор” та вчителя третьої школи Анатолія Адаменка відбудеться 20 березня в спортивному залі третьої школи. Вихованці відомого спортивного діяча цього дня гратимуть у складі трьох команд-флагманів місцевого волейболу: кубок виборюватимуть “Маяк”, “Газовик” та “Статус”.

Окрім видовищної гри глядачам також обіцяють і сюрпризи від організаторів. На саме свято волейболу запрошують усіх, хто виявить бажання. Особливо ж родина Адаменків очікує на появу серед глядачів сім’ї Келембетів, Старухіних, Косенків, Лєванців, Максименків, Голубенків, Поправок та усіх, хто не раз вболівав за золотоніських спортсменів в різних куточках України.

Розпочнеться турнір о 9-й ранку, а гратимуть клуби за коловою системою. Заявка кожної з команд складатиметься з 10 гравців, до числа яких дозволять включити лише одного “легіонера” (спортсмен із обласною реєстрацією, – прим. ред.). Організатори – міський сектор сім’ї, молоді та спорту, представниками команд.