Вчителя Бубнівсько-Слобідської школи нагородили орденом

Президент України Петро Порошенко із нагоди Міжнародного жіночого дня нагородив ряд українців, серед яких опинилась Любов Бабенко, учитель хімії Бубнівсько-Слобідського НВК. Вона отримала орден княгині Ольги III ступеня. Про це йдеться у наказі у президентському наказі №80/2016.

Згідно з документом, педагог нагороджений за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.

Нагадаємо, рік тому володарем аналогічної відзнаки стала вчитель біології Золотоніської гімназії Зінаїда Куриленко. Сам Орден княгині Ольги – державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї. Вручає нагороду Президент України або за його уповноваженням керівник центрального органу виконавчої влади, посол України, голова обласної, Київської міської державної адміністрації, Голова Комісії по державних нагородах України при Президентові України.