Баскетбол: “Барс” перемагає одного з лідерів та прицілюється на медалі

Минулий тиждень, як очікувалось, став вельми багатим на несподівані результати та перестановки у турнірній таблиці. Після чотирнадцяти ігрових днів остаточно відомою стала лише доля аутсайдерів, де студенти з “Алюру” завчасно забезпечили собі п’яте місце. Драбівська “Сталь” через дві неявки втратила будь-які шанси підсолодити свою гірку пігулку. У верхній половині таблиці вершки спортивної боротьби глядачі збиратимуть протягом двох останніх турів, адже шанси посісти місце на п’єдесталі має кожна із чотирьох команд.

Початок уік-енду, вечір п’ятниці, приніс золотонісцям ключові матчі тижня та, цілком можливо, усього сезону. Паркет спортивного залу третьої школи цього разу зустрічав одразу трьох претендентів на найвищі нагороди. У першому поєдинку майже не відчув проблем “Кіндер“, що набрав відчутну крейсерську ходу у напрямку до медалей – 4 перемоги підряд. Останнім наразі став тріумф над “Алюром” з рахунком 64:46. Заробивши комфортний гандикап протягом першої половини зустрічі (33:25), автори минулотижневої сенсації дозволили собі розслабитись у третій чверті (7:12), проте розбили суперника в ендшпілі (24:9). Яскраво вираженого лідера переможці цього вечора загалу не показали, відзначившись якісною командною грою. Лідери серед бомбардирів – Андрієнко, Бузмаков та Лучанінов.

Завершувала ігровий день одна з головних зустрічей фінальної стадії. Раніше хлопці з “KirillCo“, маючи фантастичний стовідсотковий результат на перших етапах чемпіонату, програли “Легіону” та дозволили себе наздогнати конкурентам. В одного з них команда й приймала іспит. Забігаючи наперед, невдало, адже “Барс” здобув п’яту поспіль перемогу і поступається тепер опонентам лише за різницею м’ячів. Сам матч проходив за постійної переваги “барсів” в рахунку. Переміг “KirillCo” (з різницею в два очки) лише в останній чверті. Найбільш результативним у стані переможців став 23-річний Роман Середа, набравши 42 пункти.

Субота, попри значні очікування, так і не стала видовищною для шанувальників баскетболу. Точніше, її не було взагалі. Через неявку драбівської команди обом її суперникам зараховані технічні перемоги, а “Сталь” втратила реальну нагоду вибороти в очній боротьбі жадане п’яте місце. Як наслідок – по два очки у доробок “Алюра” та “Легіона“.

Остаточна доля басктебольного сезону Золотоноші вирішиться цього тижня. Перші крапки над “і” розставить вечір 10 березня, коли між собою зустрінуться “Кіндер” з “KirillCo” та “Барс” з “Легіоном”. Будь-які прогнози, зважаючи на нещодавні несподіванки, робити марно. Варто лише очікувати на місцевий баскетбольний мега-четвер.

Останній тур, за традицією, відбудеться вже у спортивному залі Золотоніської гімназії, де того ж дня тріумфатори отримають свої медалі. У програмі неділі маємо поєдинки “Сталь” – “Алюр”, “Барс” – “Кіндер” та “Легіон” – “KirillCo”.

баскетбол 14 ігровий день