Напад на редактора zolotonosha.ck.ua: невдалий “гоп-стоп” чи спроба “покарання”?

Засновник інтернет-видання “Золотоноша” увечері 2 березня потрапив до травматологічного відділення Золотоніської ЦРЛ. Пацієнтом медичної установи Сергій Марченко став після нападу двох молодиків на території лікарні. Діагностовано у потерпілого струс мозку, закриту черепно-мозкову травму, забій грудної клітини та ряд гематом по всьому тілу. Імена злочинців, як і їхні мотиви, наразі невідомі. Не злякав невідомих навіть наряд патрульної поліції, що за хвилину до того залишив це місце. Особисті речі нападники не взяли.

Повертаючись додому повз територію Центральної районної лікарні, відразу за місцевою церквою УПЦ КП Марченко відчув потужний удар у потилицю. Мета нападників очевидна – моментальна втрата свідомості жертви. Попри все, він залишився на ногах, проте, не встигнувши оговтатись, отримав чергову серію ударів. У сумбурній штурханині та слабо координованих спробах протидії вдалося навіть звалити одного із молодиків, але завершилось все банальним побиттям лежачої людини.

Раптово почавши втікати в бік вулиці Лікарняної, жодних особистих речей потерпілого злочинці не взяли. Сам він не береться стовідсоткого формулювати причину нападу.

– Міг, звісно ж, бути й звичайний розбій. Припускаю, що в останній момент “люди в чорному” вирішили залишити місце пригоди через появу дівчини на тротуарі, втрату часу та через мій голосний ґвалт, – розповідає Марченко.

Не відкидає потерпілий і ймовірність побиття через свою діяльність, адже нападники таки чекали у темряві, а потім навіть не намагались знайти серед розкиданих речей сумку та смартфон.

– За великим рахунком, якихось гострих публікацій останнім часом й не було. Та й жодних погроз чи натяків не лунало. Весь напад відбувався у повній тиші з боку невідомих. Тому гадати – марно. В будь-якому разі, я цілий, відбувся, як то кажуть, дрібним переляком. Рухаємося далі!, – зазначив Марченко, що перебуває нині на лікуванні.

Окремо дякує Сергій друзям та небайдужим людям, що того ж вечора максимально йому допомогли, перехожій дівчині, котра, не злякавшись, супроводжувала його до травмпункту, а також персоналу приймального і травматологічного відділення ЦРЛ за професіоналізм.