Фермер із Чапаєвки отримав за свій продукт 25 тисяч фальшивих доларів

До Золотоніського відділу поліції наприкінці лютого звернувся 40-річний житель Чапаєвки. Попросивши допомоги, повідомив, що проти нього вчинено шахрайські дії.

Займається чоловік фермерством і вирощує сою. Під час її продажу і став жертвою крупної афери. Отримавши вигідні пропозиції придбання, власник відвантажив 79 тон продукту на борт двох зерновозів, що спеціально приїхали до Чапаєвки. Розраховуватись покупці мали намір доларами, – повідомляє Черкаський край.

Для гарантій навіть лишили в селі свої вантажівки та технічні паспорти на них, поки діставали готівку. Наступного й розрахувались – 25,5 тисяч. 

Мимовільно виявити обман допоміг товариш потерпілого. Взявши в борг $1600, той поїхав до Черкас міняти їх на гривні. В банку сказали відразу – долари несправжні. Перевіривши згодом усю решту, виявилось, що серед купюр номіналом по 100 доларів справжніх виявилось лише чотири.

Слідчим відділенням Золотоніської поліції розпочато досудове розслідування за ч.3 ст. 199 ККУкраїни , санкція передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна. Проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення шахраїв і їх місця знаходження.