Бронза та спецприз: команда гімназії повернулась із плідного для себе Всеукраїнського фестивалю робототехніки [ФОТО]

Команда  Золотоніської гімназії “ZoloWizards” у складі  Софії Грязон, Максима Пузєєва, Михайла Ткаченка, Максима Чижика, Юліана Гвоздика,  Дениса Скрипиці, Сергія Руднєва та Єгора  Іщенка під керівництвом учителя фізики та інформатики Сергія Різника  тріумфально дебютувала у Всеукраїнському чемпіонаті First Lego League «Trash Track» .

Ця новостворена команда, яка віднедавна розпочала свою  дослідницько- конструкторську діяльність, мала нагоду брати участь у кількох видах подій, які включали  навчання, змагання, демонстрації, практику, дискусії.

У Всеукраїнському чемпіонаті мають право брати участь лише ті команди, які пройшли відбіркові турніри, адже  організатори суворо дотримуються стандартів FLL щодо формату, суддівства, нагород та загальної якості заходу.

З-поміж 36 команд, які брали участь у чемпіонаті, золотоніська вирізнялася юним віком (їй всього 3 місяці!), адже  на цьому рівні змагань свої досягнення  демонструють команди з неабияким досвідом тренувань та участі у подібних заходах.

У результаті  маємо перемогу – бронзові медалі та дипломи переможців у номінації  «Командний дух, що надихає». Кожен учасник був нагороджений конструкторами та сертифікатами для відвідування музею популярної науки і техніки «Експериментаніум».

FLL 3

Золотоніські учні зробили перші кроки у нову царину науки, яка відкриває неабиякі можливості та вихід на  міжнародний рівень. Команди-переможці Всеукраїнського чемпіонату мають змогу взяти учать у Відкритих міжнародних чемпіонатах та Всесвітньому фестивалі FLL.

Враховуючи  коментарі суддівської команди та беззаперечний дебютний успіх наших майбутніх інженерів-конструкторів, гіпотетично гімназійний колектив може готуватися наступного року відвідин фестивалю в Іспанії.  Наші технічні чарівники вразили журі сміливістю, адже ніхто не очікував, що юна команда з невеликого міста (решта  досвідчених команд представляли столицю, Львів, Харків, Рівне та інші великі міста, котрі спроможні інвестувати у подібні вартісні проекти) зможе одразу дістатися олімпу.

Нині ж учасники, батьки та педагоги в першу чергу дякують Сергію Різнику за творчу самовідданість, здатність до сміливого ризику і підготовку команди, адміністрації гімназії – за створення умов, золотонісцю Олегу Горяченку – за безпечну подорож. Окремо хочемо відзначають і міського голову Віталія Войцехівського –  за фінансову підтримку реєстрації команди.

Крім святкування перемоги, нового досвіду, знайомств, позитивних вражень, члени команди, за їхніми словами, привезли неабиякі амбітні плани на майбутнє і конкретні бачення щодо покращення своєї діяльності. Тому принагідно команда з великими перспективами шукає офіційного спонсора цього унікального проекту і запрошує небайдужих людей стати частиною цих науково-дослідницьких перспектив.

FLL 1 FLL 2
FLL 4 FLL 5 FLL 6