Вихованці музичної школи привезли букет нагород із престижного Всеукраїнського конкурсу [ФОТО]

26-28 лютого у Кіровограді відбувся ХХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ». У найпрестижнішому конкурсі в Україні приймали участь юні музиканти музичних шкіл та шкіл мистецтв від Донеччини до Закарпаття.

Журі фестивалю представляли професори та доценти Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, методисти Державного методичного центру навчальних закладів культури. Серед учасників конкурсу було немало переможців Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів  виконавців на народних інструментах.

У заході такого масштабу вихованці Золотоніської дитячої музичної школи взяли участь вперше.

В номінації «бандура» було представлено 70 учасників. Наше місто представляли учениці 6 класу Анна СидоренкоАнастасія Макіна, Софія  Путинець (викладач Катерина Солдатова), концертмейстер Любов Бурлай.

В номінації «баян» з-поміж 39 учасників від Золотоноші виступав учень 4-го класу Владислав Лисов  (викладач Ігор Путинець).

Дуже приємно, що серед кращих виконавців України були учні нашого закладу. Привітаймо наших переможців, які гідно представили Золотоношу на престижному конкурсі, та побажаймо їм подальших творчих перемог, – коментує підсумки відвідин директор Музичної школи Ігор Путинець.

За словами очільника закладу, твори, які виконували на цьогорічному конкурсі, були досить складними та об’ємними. Завдяки наполегливій праці викладачів та учнів школи маємо й призові місця. Це – Владислав Лисов (диплом 2-го ступеня), Софія Путинець (диплом 3-го ступеня), Анастасія Макіна та Анна Сидоренко (дипломи з відзнакою за 4-те місце).

SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC