У Будинку культури розпочався сезон Ліги сміху [ФОТО]

У п’ятницю, 26 лютого, у Золотоноші стартував конкурс-змагання «Ліга сміху». Учасниками першого у місті подібного гумористичного шоу стали студенти, викладачі, освітяни та навіть держслужбовці Золотоноші. Усі вони змагалися за тренерів, які опікуватимуться статусом команди та будуть готувати її до чергових змагань, повідомляє Черкаси Сьогодні.

Серед потенційних тренерів були міський голова Віталій Войцехівський, спонсор, депутат обласної ради Віктор Полозов, волонтер Оксана Міхновська, поетеса, член Спілки письменників України Ніна Жук та лікар Юрій Мазур.

– Команди тренувалися, ретельно готувалися. Під час підготовки до змагань також пісні записували, – розповів у коментарі мер Золотоноші Віталій Войцехівський. – Почесним гостем на заході буде голова Черкаської обради Олександр Вельбівець. Каже, був би час, то і він на сцену вийшов би.

ліга сміху 02 [870_650]

Серед учасників золотоніської «Ліги Сміху» були команда держслужбовців міськвиконкому «Каламбур», збірна студентів Черкаської та Полтавської областей «Білосніжка і сім гномів», команда освітян міста «Активія», команда дошкільної освіти міста «Дошкулярики», команда ЖКГ «У Ж», команда випускників технікуму ветеринарної медицини «Хенесі», команда викладачів технікуму «На лабутенах», команда Будинку дитячої та юнацької творчості «СТАТУС», команда студентів технікуму ветеринарної  медицини «Міцні горішки», команда міського Будинку культури «Культмах».

– Наша команда бере участь в КВК, тому вирішили взяти участь і у «Лізі сміху», – поділилася зазначає керуюча правами Оксана Тітаренко, член команди держслужбовців міськвиконкому «Каламбур». – Я коли була студенткою, школяркою постійно брала участь і у змаганнях Клубу Веселих і Кмітливих, і у творчій самодіяльності, тому мені такі конкурсі близькі.

Усі команди мали показати свої гумористичні таланти у мініатюрах до 10 хв. Під час їхнього виступу потенційний тренер, який зацікавився учасниками, повинен піднятися і так виявити свою прихильність. Якщо охочих тренерів було більше одного, то тоді команда за 30 секунд мала вирішити, кого бажає бачити наставником.

ліга сміху 03 [870_650]

До кінця змагань потенційні тренери «Ліги сміху» обрали собі по 2 команди. Віктор Полозов тренуватиме команду держслужбовців «Каламбур» та «У Ж», Оксана Міхновська опікуватиметься студентською збірною «Білосніжка і сім гномів» та командою «Хенесі», Віталій Войцехівський – командою освітян «Активія» та командою викладачів «На лабутенах», Ніна Жук – командою Будинку культури «Культмах» та БДЮТ «СТАТУС», Юрій Мазур буде наставником «Дошкуляриків» та «Міцних горішків».

Додамо, що «Ліга сміху» мала благодійний характер. Під час заходу збирали кошти на лікування семикласника Андрія Головні, який тяжко хворіє після нещасного випадку. Усього вдалося зібрати більше 5 тис. грн.

Нагадаємо, у січні золотоніська творча група попередніх змагань КВК і представники міськвиконкому оголосили про намір провести “Лігу сміху”. Змагання триватимуть протягом п’яти турів, а завершаться травневою фінальною грою у парку Шевченка.

Дивіться також відео -> ZoloTV: Ліга сміху. 1 тур

ліга сміху 01 [870_650] ліга сміху 04 [870_650]