Баскетбол: “Легіон” перемагає прямого конкурента

Золотоніські баскетболісти провели восьмий та дев’ятий ігровий день, найсмачніший матч залишивши на вечір п’ятниці, коли відбувся центральний поєдинок першого кола між “Легіон” та “KirillCo”.

Команда Кирила Орленка статистично була фаворитом поєдинку, набравши потужну форму та тріумфувавши в усіх шести зустрічах поточного чемпіонату. Не було осічок і в “Легіону”, проте волею календаря зіграли на той момент вони на два матчі менше. Цілком зрозуміло, що боротьба за чемпіонство точитиметься саме між цими клубами, тому останній робочий день для шанувальників спорту закінчився таким собі місцевим “классіко”.

Половина зустрічі цілком виправдала очікування гладячів, а гра обох команд була абсолютно рівною. Якщо у першій чверті переміг “Легіон” з рахунком 11:8, то вже у другій хлопці з “KirillCo” майже наздолужили згаяне – 13:11. Далі на перший план вийшли кадри та фізика. “Легіонери” на решту ігрового часу увімкнули режим широкої ротації, задіявши вісім гравців. У їхніх суперників кількісний потенціал був трохи меншим – лише шестеро осіб. Відзначимо також максимальну концентрацію минулорічних чемпіонів у третій чверті та виграні підбори. Наслідок – 68:50. Найрезультативнішим гравцем став “легіонер” Андрій Шимуля, набравши 32 пункти.

Тим не менш, попереду у першій трійці ще декілька доленосних поєдинків, котрі можуть змінити немало у турнірній ситуації. Мова йде топ-матчі “Барс”-“KirillCo”, “Легіон”-“Барс” і гру-відповідь “KirillCo”-“Легіон”. Та й сам чемпіонат лише перетнув екватор, тому надалі очікуємо немало цікавої боротьби.

Того ж дня відбувся поєдинок головного нині претендента на бронзу: “Барс” розбив аутсайдерів “Алюр” з рахунком 128:45. Феєричним цей вечір став для Віталія Зорі, відомого золотонісцям в якості хавбека та одного з лідерів футбольного клубу “Спартак”. У цьому поєдинку він побив рекорд результативності, набравши 67 індивідуальних очок. “Барс” міцно закріпився на третій сходинці, “Алюр” – на останній.

Парад рекордів продовжив суботній ігровий день, коли відіграли один, позаплановий поєдинок. Драбівчани зі “Сталі” не змогли з’явитися на анонсовані ігри, тому зустрічалися по обіді “Легіон” та “Кіндер”. Били ж рекорди “легіонери” у триочкових влучаннях. 13 разів (!) успіх святкував Андрій Шимуля, і 20 – команда в цілому (плюс шість триочкових від Абрамова та один від Сушка).

“Кіндер”, розпочавши сезон із перемоги, три матчі поспіль зазнає поразок, таким чином маючи однакову кількість очків з аутсайдерами. Виправити ситуацію команда намагатиметься у вівторок в матчі з “Алюром” – хтось із них цього дня залишить підвал турнірної таблиці.

Результати 8 та 9 ігрового днів:

Барс – Алюр 128:45 (40-7, 35-15, 26-14, 27-9)
Барс: Зоря – 67, Василенко – 28, Лісун – 23, Прищепа – 6, Лада – 4
Алюр: Іщенко – 25, Калина – 16, Павлов – 2, Білозерський – 2

KirillCo – Легіон 50:68 (8-11, 13-11, 14-26, 15-20)
KirillCo: Євтушенко – 18, Сломчинський – 10, Татар – 7, Федорюк – 6, Мірошник – 5, Зуб – 4
Легіон: Шимуля – 32, Боровик – 11, Руденко – 9, Вакула – 6, Наливайко – 4, Абрамов – 4, Матюша – 2

Легіон – Кіндер 118:53 (29-8, 25-8, 39-10, 25-27)
Легіон: Шимуля – 60, Абрамов – 22, Боровик – 13, Наливайко – 10, Сушко – 7, Хоменко – 6
Кіндер: Манжела – 27, Андріенко І. – 16, Кутінков – 7, Ластівка – 3

баскетбол 9 ігровий день