Золотоніська делегація відвідала прифронтову Авдіївку

У середу Авдіївку, що під Донецьком, з дружнім візитом відвідав міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський та фахівець служби містобудівного кадастру Сергій Візерський. Організатором зустрічі виступив депутат Золотоніської міської ради Олексій Дроб’язко.

У нашому місті наразі проживає велика кількість переселенців з Авдіївки, від яких у місцевих жителів негативних вражень немає. Очільник Золотоноші вирішив відвідати Авдіївку аби морально підтримати жителів, а також налагодити дружні та партнерські відносини в культурній та економічній сферах. Гості побачили місто і наслідки обстрілів, побували в школах і міських організаціях, – повідомляє 06236.com.ua.

В ході візиту надійшли пропозиції допомоги і співпраці. Мова йде постачання побутових товарів і продуктів харчування, надання гуманітарної допомоги пільговим категоріям громадян, готовність брати участь в конкурсах і тендерах на роботи по відновленню Авдіївки. Також планується організація екскурсійної поїздки авдіївських дітлахів до Золотоноші.

– У нас виникло багато ідей і планів щодо співпраці. Реалізація цих проектів в наших руках. Ми повинні взяти все найкраще і цікаве з такого партнерства, – розповів Олексій Дробязко.