Баскетбол: напружена битва середняків та повернення молодої зірки

Чемпіонат міста з баскетболу добігає свого екватору, поступово й окреслюється диспозиція у турнірній таблиці та перспективи усіх команд. Після семи ігрових днів першість отримала двох міцних лідерів, котрі боротимуться надалі за чемпіонство, двох колективів середньої ланки, що розіграють бронзу, та двох аутсайдерів, задача яких – здобути хоч якісь перемоги та не посісти останнє місце.

Учора в напруженому поєдинку стосунки з’ясовували сусіди по таблиці – “Кіндер” та “Барс”. Матч надпринциповий, адже, ймовірніше за все, доля місця на п’єдесталі вирішуватиметься саме в очних зустрічах цих команд. Розпочали справді рівно, розігравши першу чверть з рахунком 8:8. Наступна й стала вирішальною у двобою: “Кіндер”, отримавши свої “мінус 12”, навіть попри відчайдушну спробу наздогнати суперника у кінці, так і не зміг здобути позитивного результату – 51:56. У стані переможців найбільш влучним цього дня був 23-річний Роман Середа, відзначившись 35 пунктами.

Перший матч вівторка особливої принциповості не міг мати за визначенням, адже протистояла минулорічному чемпіону “Легіону” команда, що має в своєму доробку лише чотири поразки та посідає нині останнє місце – “Алюр”. Наймолодший колектив турніру шансів в цілому не мав, але й свої три десятка очків набрати зумів.

Родзинка ж цього поєдинку – не зовсім турнірна. Після дуже важкої травми спини перший офіційний поєдинок провів Андрій Ярошенко – один з найперспективніших юних золотоніських гравців, котрий провів поза спортом довгих півроку. Попри складний процес відновлення та інколи невтішні прогнози, хлопець вже вийшов на майданчик та ще й став найрезультативнішим у своїй команді цього дня – 23 пункти.

Андрієві, неодноразовому герою наших спортивних публікацій, бажаємо якнайшвидшого повернення до своєї колишньої блискавичної форми!

баскетбол 17-02

У п’ятницю відбудеться центральний матч першого кола: переможця визначатимуть лідери сезону – “KirillCo” та “Легіон”. Розпочнеться поєдинок о 20:00 у спортивному залі третьої школи.