Віталій Войцехівський розповів про життя міста на конференції у столичному прец-центрі [ВІДЕО]

Учора в прес-центрі “Сьогодні Мультимедіа”, відбулась конференція з Віталієм Войцехівським, міським головою Золотоноші. Завітав до студії посадовець в якості лауреата XX загальнонаціональної премії “Людина року-2015”.

Під час спілкування очільник міста розповів про залучені інвестиції, будівництво промислових об’єктів на території Золотоноші, капітальний ремонт міського будинку культури та котелень, виготовлення проектно-кошторисні документації на реконструкцію міського стадіону, будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу та Гідропарку „Надія”.

Окрема тема – створення КП „Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)” та започаткування відкритого конкурсу „Золотоноша – власними руками”.

Про це та інші актуальні для Золотоноші питання дізнавайтесь у відео прес-конференції від Сегодня.ua.

Нагадаємо, нещодавно загальнонаціональна програма «Людина року» оприлюднила остаточні підсумки експертного опитування за 2015 рік. У січні 2016 року організатори повідомили громадськості імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення визначені лауреатами урочистої церемонії вручення премії, котра відбудеться у березні.

За звання кращого міського голови країни боротиметься і очільник Золотоноші Віталій Войцехівський. Він та троє колег з Ірпіня, Ладижина і Чугуєва вже зовсім скоро готуватимуться до фінального етапу проекту. Опинився посадовець у списку українців, котрі претендують на звання “Людина року” ще у листопаді. Тоді конкуренцію йому складали 11 міських голів з різних куточків країни. Експертне оцінювання тривало протягом двох місяців і, як декларували організатори на початкових етапах, результати оголошені 14 січня під час прес-конференції Генеральної дирекції Програми.

Лауреати та переможці програми визначаються шляхом експертного опитування. Експерти програми — це авторитетні представники державних, недержавних суспільних організацій, союзів, асоціацій, фондів, засобів масової інформації.