“Чутки про закриття Станції юних техніків – безпідставні”, – Світлана Суддя

Станцію юних техніків ліквідовувати ніхто не збирається. Інформацію, що з’явилися сьогодні у золотоніському сегменті інтернету, категорично спростувала заступник міського голови Світлана Суддя.

Звістку про ймовірне закриття цього позашкільної установи від імені батьків вихованців оприлюднила жителька Золотоноші Аріна Гаврилова. Аналогічна заява міститься у  базі даних Єдиної системи електронних петицій. У відкритому зверненні автори просять зберегти Станцію, адже це – єдиний у місті заклад дитячої творчості, де діти займаються технічним спортом – радіотехнікою, авіамоделюванням, картингом тощо.

Також батьки просять сприяти в участі у районних, обласних та Всеукраїнських виставках, конкурсах, змаганнях вихованців гуртків, сприяти розвитку закладу, залученню дітей, висвітлення досягнень у місцевих ЗМІ про досягнення наших діток.

Попри все, подібні чутки, за словами Світлані Судді, абсолютно безпідставні, адже про ліквідацію Станцію юних техніків мова зовсім не ведеться.

– Чесно кажучи, зараз не можу навіть зрозуміти, чому та звідки поширюється подібна інформація. Можливо – через моніторинги? Але ж традиційний аналіз діяльності проводиться в усіх позашкільних закладах і зовсім не означає їхнє закриття, – коментує ситуацію посадовець.

Також Суддя зазначила, що певні претензії до організації навчально-виховного процесу таки присутні. Проте, знову ж таки, наголосила, що це – робочі моменти, котрі також ніяк не можуть бути причиною знищення такої багаторічної бази.

Станція юних техніків – профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком діяльності якого робота в науково-технічній сфері. Розташований заклад у двох будівлях, для занять гуртків тут обладнано 6 лабораторій. Зокрема, мова йде про картинг, судномоделюваня, радіотехнічне навчання, гурток дизайнерів. Всього працює на базі СЮТ 24 гуртки, в яких навчається понад 300 юних золотонісців. Середня наповнюваність груп становить 10-15 осіб, вікова категорія – від 5 до 18 років.