Золотоніську молодь вчили безпечній поведінці в Інтернеті [ФОТО]

В Україні 9 лютого відзначався день безпечного Інтернету, адже саме тут дуже часто ми можемо стати жертвами власної необачності або незнання. У нашому місті цього дня  в у закладах освіти службою у справах дітей, молоді та спорту  проведено ряд тренінгів для молоді з метою формування навичок про безпечне використання мережі Інтернет та протидію мові ворожнечі.

– Під час занять, які проходили у форматі неформальної освіти, учні обговорювали питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційні загрози та реакцію на них, випадки порушення прав людини та механізми їх захисту, – розповідає працівник служби у справах дітей, молоді та спорту Оксана Черв’якова.

Лунали, за словами фахівця, й наступні поради всім користувачам: не переходити  на підозрілі сайти, мати надійні та складні паролі до соцмереж, електронної скриньки, не повідомляти свої приватні дані незнайомцям в Мережі, ігнорувати спам, періодично перевіряти свій компʼютер антивірусною програмою та змінювати паролі до акаунтів в соцмережах.

10022016643 [870_650]

10022016644 [870_650]

На фото – учні ЗОШ № 3.