Футзал: чергова перемога “Спартака” [ФОТО]

Неінтригуючий матч став вкрай цікавим і завершився дуже ефектно й несподівано! “Спартак” у статусі фаворита й претендента на медалі прагнув обіграти “Рось” малою кров’ю. Точніше, не напружуючись. Але команда зіштовхнулася із серйозним супротивом. Так, забивши швидкий м’яч, результативність золотонісців зупинилася. А причиною цьому став захист “Росі”, – розповідає Черкаський спорт.

Команда боролася за кожен м’яч, зустрічала суперника ще в центрі поля й наглухо закрила Дениса Бреуса. А успіхи в захисті допомогли команді й в нападі. Так, до перерви команда зрівняла рахунок!

У другому таймі атакувальні потуги “Спартака” продовжувалися, але знову без особливого успіху. Так, моменти виникали. Команда знову відзначилася, але комфортної переваги не було і близько. Як наслідок, гравці “Росі” знову відігралися.

А за чотири хвилини до кінця взагалі вийшли вперед. Команді залишалося лише встояти. “Спартак” насідав, але атаки були не хитрі й прямолінійні. Здебільшого сольні дії від Зорі і Бреуса, але їм не давали розвернутися захисники “Росі”. Врешті “Спартак” відігрався, за фол у штрафному майданчику арбітр призначив 6-метровий, який безпомилково реалізував Бреус.

А далі була фантастична кінцівка! Час зпливав, “Спартак” атакував, але нічого путнього не виходило. І здавалося бути нічиїй. Але за 5 секунд до кінця воротар золотонісців вкидає м’яч через увесь майданчик, і цей пас головою замикає Віталій Зоря – гол – 4 : 1. На табло 1.1 секунда. “Спартак” врятувався.

Голи: Іскра, Бреус, Зоря (2) – Новічков (2), Довбаш.

Попередження: Мартиненко (Рось).

Спартак - Рось 02 [870_650] Спартак - Рось 03 [870_650] Спартак - Рось 01 [870_650]