Як у центрі міста закривали гральний заклад [ФОТО, ВІДЕО]

працівники Золотоніського відділу поліції зупинили діяльність грального закладу, який дія в самому центрі міста. Власник бізнесу приховував свою діяльність під виглядом надання послуг з доступу до мережі Інтернет. Насправді ж відвідувачам пропонувалось за допомогою терміналу внести певну суму грошей, не менше 100 гривень, та отримати відповідний доступ до персональних комп’ютерів, на яких знаходилися симулятори ігрових автоматів.

За повідомленням обласного управління Нацполіції, під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 10 системних блоків із відповідним програмним забезпеченням, гральне обладнання для доступу до мережі Інтернет та платіжний термінал, програмне забезпечення якого було перероблене під потреби закладу. З вигляду це був звичайний термінал для поповнення коштів мобільних операторів та інших платіжних систем, проте вносячи до нього гроші клієнт міг отримати лише код доступу до запропонованих закладом ігрових опцій.

Гральне обладнання вилучено. За фактом діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 тисяч до 680 тисяч гривень) з конфіскацією грального обладнання.

Крім того, під час проведення слідчих дій в ігровий заклад прибув власник, який поводився зухвало та агресивно. Чоловік вчинив сварку з працівниками поліції та напав на одного з них завдавши йому тілесних ушкоджень.

За фактом умисного заподіяння працівнику поліції тілесних ушкоджень відкрито кримінальне провадження за статтею 345(Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років, – зазначають у відомстві.

Про діяльність аналогічного закладу, що також знаходиться у центрі міста, нині активно скаржаться золотонісці у соцмережах. За словами місцевих жителів, мова йде про приміщення колишнього магазину “Дарунок” у будівлі Музичної школи. Там, мовляв, за яскравими вітринами “Національної лотереї” діє схема, схожа на описану в публікації.

гральний заклад 01 [870_650] гральний заклад 02 [870_650] гральний заклад 03 [870_650]