Школярі започаткували кампанію з утилізації батарейок

У стінах санаторної школи-інтернат триває робота над проектом з утилізації відпрацьованих батарейок та акумуляторів потужністю до 7 ампер.  Ідею підхопили від Всеукраїнської екологічної ліги, яка започаткувала відповідну громадську природоохоронну кампанію. Основна мета ініціаторів – широке інформування школярів про необхідність правильного поводження з відпрацьованими джерелами струму та їх утилізації.

У Золотоноші спеціальних місць для збирання батарейок немає, тому всі зібрані відходи відвезти до Черкас, де для цього встановлені спеціальні контейнери. Подібна діяльність зацікавила не лише учнів школи, а й дорослих. За три місяці роботи гуртом зібрали майже кілограм небезпечного сміття.

– Якщо взяти до уваги, що одна батарейка може забруднити важкими металами близько 20 квадратних метрів ґрунту або 400 літрів води, гадаємо, що можна пишатися першими результатами, – зазначають у навчальному закладі.

Учнівський парламент, в свою чергу, вирішив продовжувати справу і наступного навчального року. Планують звернутися до Екологічної ліги та встановити спеціалізований контейнер для збору відпрацьованих батарейок.

санаторна школа інтернат утилізація батарейок