Розпочато продаж квитків на спектакль столичного театру “Браво” [ПРЕВ’Ю]

Тетральний сезон у міському Будинку культури продовжується захопливим театральним дійством – фантасмагорією із загадковою назвою «Душа в засніженій фаті».

У місті N почався снігопад, але Міністерство будівництва, яке відповідає за розчищення доріг, на чолі з пихатим і зарозумілим міністром не може впоратися зі стихією й навіть не збирається це робити. Натомість молода команда чиновника, щоб відволікти увагу мешканців від нагальної проблеми, піарить свого шефа в такий спосіб, що волосся стає дибом.

Утім, пана міністра, роль якого блискуче виконує народний артист України Анатолій Гнатюк, не бентежать будь-які пропозиції його підлеглих. Він навіть погоджується розлучитись із сім’єю заради повії, котру йому запропонували «покохати» нібито з метою її перевиховання. Ситуація стає дедалі абсурднішою, і з кожною хвилиною глядач усе більше розуміє, що місто N – не просто фантазія митців, а реальність, у якій правлять інформаційні технології і в якій ми живемо.

Ця п’єса – не лише гротеск, щоб посміятися із самих себе, а й пожива для роздумів. Адже одним з найцікавіших персонажів вистави є дівчина-Душа, котра не дає спокою головному піарнику Леоніду, пробуджуючи в ньому совість і людяність. Зрештою, Душа перемагає, і в ефір потрапляють справжні новини про міністра. Але його доля вже вирішена: на його місце призначена жінка-консультант – уособлення зла, яка тільки й чекала на слушну мить, аби посісти крісло високопосадовця.

Вистава відбудеться 20 лютого о 17:00. Вартість квитка – 50 гривень, кількість обмежена. Телефон для довідок – 5-33-29.

Душа-в-засніженій-фаті-1024

Душа-в-засніженій-фаті-02-1024

Для прев’ю використані матеріали Вечірного Києва.