Комітет сприяння оборони передав черговий УАЗ до зони АТО

Днями на передову вирушив черговий автомобіль, який силами Комітету сприяння обороні України було приведено до ладу. Його було передано до 58-ї бригади, котра розташована у Донецькій області. Наш земляк, доброволець із Вознесенського Руслан Вишневський, особисто відкермував його за півтисячі кілометрів.

Дорогою авто його жодного разу не підвело. Силами Комітету було замінено всі ресори, сопла, з яких могли підтікати мастила.

– Старий, але ще боєздатний автомобіль, – розповів волонтер Віктор Проценко, який вклав у це авто всю душу. – Цей чотириколісний кінь був конче необхідний нашим побратимам, і стане їм неодноразово у нагоді.

УАЗ золотоніські волонтери отримали в дарунок від підприємця з району.

– Він був у жалюгідному стані, – розповідає Володимир Поєзник, якому довелося розбирати автомобіль як то кажуть до гвинтика. – За великим рахунком, отримали купку металобрухту і довелося над авто чимало потрудитися. Як виявилося, це не простий УАЗ, в ньому є дуже багато позитивних характеристик.

Комітет сприяння обороні УАЗ 01 [870_650]

На повне оновлення авто волонтери витратили чимало коштів. Замінили багато деталей, колеса, привели до ладу карбюратор, деякі складові двигуна. Ця автівка якнайкраще підходить до бездоріжжя, але протягом 2015-го року працювала в тилу.

Ночував УАЗ у військовій частині за згоди керівництва, а вранці волонтери вивозили його на центральний ринок, поруч ставили інформаційний стенд з фото із зони АТО. Містяни і гості міста могли на місці у волонтера дізнатися про найважливіші потреби, а також дізнатися про жахи війни.

Комітет сприяння обороні УАЗ 02 [870_650]

Автомобіль за класом прирівнюється до легкої бронетехніки. Наш герой Руслан Вишневський переконаний, що цей транспортний засіб стане гарним помічником у боротьбі з російсько-терористичними військами.

 – Одразу помітно, що ця машина зроблена, відремонтована і подарована нам із серцем і душею. Її ефективність уже оцінили побратими. Без волонтерів, без тих людей, які підтримують сьогодні армію перемога на сході є неможливою, – зазначає Вишенський.

Цей автомобіль став уже дев’ятим, відремонтованим силами Комітету. Ще чимало коштів було вкладено в транспортні засоби, які приганяли з передової безпосередньо для ремонту.

Анатолій Янголь