Двоє золотоніських педагогів увійшли до числа найкращих в області [ФОТО]

З 25 до 27 січня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся обласний фінальний етап конкурсу «Учитель року».

У фіналі взяли участь 12 педагогів з усієї Черкащини. Впродовж трьох днів учителі захищали свої педагогічні ідеї, аналізували відеоуроки, створювали власні проекти, розробляли уроки, проводили майстер-класи, складали тестування з фаху, педагогіки та психології, представляли візитку на тему «Я – сучасний учитель». Програми цьогорічного конкурсу була досить складною та об’ємною.

Щоб дійти до фіналу, учасникам необхідно було створити та наповнити власний Інтернет-сайт, розробити проект. За результатами праці учителі англійської мови спеціалізованої школи №2 Наталія Назаренко та математики третьої школи Валентина Лукьященко спочатку ввійшли до шістки найкращих в області, а згодом і до трійки.

Впродовж триденного випробування золотоніські педагоги захищали свою педагогічну ідею, аналізували відеоуроки колег, писали власний конспект уроку, створювали веб-проекти, презентували власний сайт, проводили майстер-класи. Фаховий рівень наших вчителів, їхню педагогічну майстерність та методику викладання предметів оцінили гідно: Валентина Лукьященко відзначилась третім місцем, а Наталія Назаренко – першим. Вона ж і вирушає представляти Черкащину на Всеукраїнському етапі.

У ІІ (обласному) турі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» взяли участь 88 вчителів історії, математики, англійської мови та предмету «Захист Вітчизни» із усіх районів та міст нашої області.

Під час відбіркового дистанційного етапу оцінювалися авторські Інтернет-ресурси (педагогічні сайти) конкурсантів, телекомунікаційне представлення ними власного педагогічного досвіду. Крім цього, в режимі он-лайн учасники конкурсу проходили тестування фахової компетентності.  До визначення учасників фінального етапу  були залучені не лише науковці й педагоги-переможці цього Конкурсу у попередні роки, а й представники районних (міських) методичних служб. Це, за словами організаторів, дало змогу підвищити прозорість та об’єктивність оцінювання.

валентина лук'ященко [870_650] валентина лук'ященко 02 [870_650] Учитель року 01 [870_650] Учитель року 02 [870_650]