Комітет сприяння обороні » Волонтер із власними ідеалами

1 лютого день народження відзначив волонтер Комітету сприяння обороні України Олег Ярмоленко. Він один із тих патріотів із загостреним почуттям справедливості, хто став на захист Батьківщини у вирішальний для неї час. За його безпосередньої участі в останні півтора року на передову вирушило близько десяти автомобілів для наших захисників. Він доклав максимум зусиль, щоб на Схід України було доставлено десятки тонн продуктів від містян та жителів Золотоніського району.

Утримуючи та розвиваючи в центрі міста власне кафе, він міг би спокійно насолоджуватися життям та почивати на лаврах. Однак, це не з його характером.

– Я не зовсім розумію, чому люди не цінують і не підтримують мир і безпеку життя, – любить говорити Олег. – Наших воїнів багато в чому забезпечили і продовжують це робити добровольці та волонтери, які ризикують своїм життям, відривають свій час від сім’ї та рідних, стоять непорушно на охороні свого народу. Зараз нам потрібно знову об’єднатися ще міцніше. Але тільки не для Майдану чи нових смертей найкращих громадян, а задля продовження справи, розпочатої Небесною Сотнею.

Комітет сприяння обороні України щиро вітає свого побратима і бажає йому міцного здоров’я, щастя. Залишайтеся і надалі відданим ідеалам нашої Батьківщини, продовжуйте і далі нести добро і світло, які так необхідні руху добровольців в цей непростий воєнний час.

З повагою,
Комітет сприяння обороні України

Комітет сприяння обороні [870_650]