Рятувальники навчали школярів правилам безпеки на кризі [ФОТО]

Через підвищення температури повітря крига на водоймах Черкаської області вже не достатньо міцна. Через це існує ризик для життя людей, які виходять на лід. Аби в котре нагадати дітям правила безпечної поведінки на кризі та навчити їх надавати допомогу людині, яка провалилася під лід, учора співробітники Золотоніського райвідділу ДСНС провели урок для учнів санаторної школи-інтернат.

За повідомленням обласного управління служби, під час заходу школярі дізнавалися, як правильно допомогти людині на кризі, щоб самому не опинитися у небезпеці. Рятувальники відпрацювали різні ситуації, які можуть виникнути під час перебування на льоду та способи надання допомоги потерпілому. Також продемонстрували дітлахам специфічне рятувальне обладнання, яке бійці використовують для порятунку потерпілих: рятувальний круг, пристрій для порятунку людей на воді «соломинку» тощо.

Діти, в свою чергу ж, залишили співробітникам Держслужби з надзвичайних ситуацій власноруч намальовані малюнки, на яких зобразили своє бачення безпечного перебування на кризі та надання допомоги тим хто провалився під лід.