Волонтери збирають кошти на порятунок золотоніської студентки

Благодійний фонд “Подих життя” оприлюднив прохання про допомогу у боротьбі зі страшною хворобою Катерині Донцовій, переселенці із Попасної (Луганська область), котра нині навчається на другому курсі Золотоніського ветеринарного технікуму. Медики їй поставили страшний діагноз – пухлина головного мозку. Ураження агресивне, поширюється швидко, тому дівчині необхідна термінова операція. Вартість медичного втручання захмарна – 12480 доларів.

Ще у 2008 році в 3 класі з Катериною сталася біда: на місцевому стадіоні хлопчина зіштовхнув її з трибуни. Від удару вона не могла піднятися і просила про допомогу. Злякавшись, діти покинули її. Дівчина своїми силами таки дісталась додому. Через сині плями, що з’явилися на спині та вкрай ускладнене дихання батьки викликали карету швидку.

Зробивши знімки, лікарі оголосили висновок – компресійний перелом хребта. Почав погіршуватися зір. В Луганській обласній лікарні паралельно лікувала ще й струс мозку.  9 класів закінчувала Донцова у реабілітаційному центрі, звідки була виписана з “компресійний перелом всіх шийних хребців, груднево-поперековий сколіоз, міопічний астигматизм очей”.

Нещодавно Катерина почала часто втрачати свідомість. Після обстежень у столичній Академії імені Ромоданова й стала зрозумілою трагічна причина недуги.

Катерина-Донцова

Усі, хто виявить бажання допомогти дівчинці, просять телефонувати матері – Ірині (/063/ 592-30-69). Більш детальну інформацію, реквізити Фонду, а також контактні дані фахівців можна дізнатися на персональній сторінці допомоги Катерини Донцовій.

Міжнародний благодійний фонд “Подих життя” був заснований ініціативною групою волонтерів, що прагнуть змінити ситуацію в дитячій онкології. Нині активісти допомагають Київській міській онколікарні, Київському центру трансплантації кісткового мозку, Відділенню гематології дитячого віку Національного центру радіаційної медицини, Сумській та Хмельницькій обласним дитячим лікарням в області онкології та онкогематолоії.