Жодного дня без пожеж: через морози та власну недбалість золотонісці додають роботи ДСНС [ФОТО, ВІДЕО]

24 січня на території приватного домоволодіння, що на вулиці Піддубного, виникла пожежа у кімнаті житлового будинку. Ліквідувавши джерело вогню, рятувальники відразу ж зробили все можливе, аби унеможливити розповсюдження вогню на інші кімнати домоволодіння. Усередині ж виявили 62-річну господарку, котру винесли на свіже повітря та передали до рук лікарів.

За повідомленням обласного управління ДСНС, в результаті негоди, що виникла через необережне поводження з вогнем, мешканцям доведеться замінити підлогу та речі домашнього вжитку.

пожежа Піддубного [870_650]

Учора в селі Привітне, на вулиці Жовтневої Революції, пожежа виникла в горищному приміщенні надвірної споруди. Вогнем частково знищено перекриття та покрівлю. Причиною біди стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Ну і зовсім вже побутові причини спричинили трагедію у Новій Дмитрівці. Минулого тижня місцевий чоловік, повернувшись додому, виявив у задимленому будинку тіло 78-річного батька без ознак життя. Рятувальники у спецапаратах джерело вогню ліквідували, проте людину повернути не здатен ніхто. Виникла пожежа через необережність господаря під час куріння.

пожежа нова дмитрівка [870_650]