24 майстри взяли участь у Чемпіонаті району з шашок

У черговому чемпіонаті району з шашок взяли участь 24 любителів древньої гри віком від 11 до 65 років. Ігри відбулись у районному Будинку культури, де й зберігають необхідний шахово-шашковий інвентар, придбаний ще понад три десятиліття тому.

Ковтунівський НВК зазначає, що кількість учасників цілком пристойна, але, на жаль, значно менша, аніж очікували організатори змагань. Далось взнаки перенесення змагань через погодні умови. та зростання рівня захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Перемогу серед чоловіків здобув житель  Вознесенського Григорій Луговський. Друге і третє місце з однаковою кількістю очок посіли представники Ковтунів: директор місцевого НВК Іван Малий та школяр Максим Дивнич. За крок від призерів в турнірній таблиці розташувались Микола Король з Деньгів та Володимир Боярчук з Плешканів.

Гарну майстерність продемонструвала досвідчена Віра Масюк з Чапаєвки, яка стала четвертою у загальному заліку і найсильнішою серед жінок. Друге місце в жіночій першості посіла сільський голова з Ковтунів Олена Мірошніченко. Третє місце в юної представниці з Чапаєвки Любові Жибак, яка на 0,5 пунктів випередила Жанну Карпенко з Гельмязева.

Всі переможці відзначені пам’ятними медалями. Технічні результати наведено в таблиці.