Золотоніські депутати розумово змагалися на “Що? Де? Коли?” [ФОТО]

Після невеликої різдвяної перерви продовжився сезон інтелектуальних ігор на базі Будинку дитячої та юнацької творчості. 21 січня спробувати свої розумові можливості мали нагоду депутати Золотоніської міської ради нового скликання, взявши участь у загальновідомій грі “Що? Де? Коли?”.

Часом непримиренні на політичній ниві, виступили монолітним колективом на полі інтелектуальному Валерій Федорець, Владислав Скиба, Олексій Дроб’язко, Олег Лисянський та Олексій Слюсар. Не маючи момент початку гри повного складу, до свого стану із залу народні обранці запросили Тетяну Лукомську (начальник управління праці та соцзахисту) і Віталія Гавву (місцевий підприємець, активний учасник подібних заходів).

Зустріч була пробною, проте результат став позитивним для всіх. Різнофракційна команда завершила гру з рахунком 6:6.

Тим часом організатори запрошують золотонісців на перший відкритий чемпіонат міста з брейн-рингу, котрий розпочнеться 4 лютого в актовому залі БДЮТ. До участі запрошують усіх, хто виявить бажання. За довідками просять звертатися за телефоном 5-50-80, або шляхом електронного листування на скриньку zolobdut@ukr.net.

ЩоДеКоли 1 ЩоДеКоли 2 ЩоДеКоли 3 ЩоДеКоли 4