Золотоніські школярі у День Соборності України взяли участь в історичній грі [ФОТО]

Сьогодні у навчальних закладах міста була проведена Історична гра для учнів 9-10 класів. Організатори – служба у справах дітей, молоді та спорту – за мету тематичного заходу поставили ознайомлення учнів з різними етнографічними регіонами, їхньою історією, культурно-побутовими звичаями та унікальністю. 

– Ідея з’явилась не просто так. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу. Залежно від історичних умов, способу життя та традицій, що складалися віками, в нашій країні є багато етнографічних районів, що мають свої особливості, але попри це всі разом творять спільну державність, – прокоментувала захід Людмила Вареник, завідувач сектору молоді та спорту

Молодь під час гри активно відповідала на питання про Буковину, Слобожанщину, Поділля, Крим, Галичину, Полісся, Волинь та інші регіони, а також дізналися багато нового про наш край – Середнє Подніпровʼя.

Також сьогодні вранці золотонісці разом з посадовцями покладали квіти до пам’ятників Героям Небесної сотні і Тарасові Шевченку. По обіді, не зважаючи на погодні умови, декілька десятків містян утворили на центральній площі Ланцюг Єднання.

історична гра 1 історична гра 2

На фото: учні п’ятої школи