Золотонісця судитимуть за дезертирство із зони АТО

Завершено досудове розслідування стосовно мешканця Золотоніського району, який півроку перебував у розшуку за дезертирство. Мешканець Золотоніщини був мобілізований і з лютого 2015 року проходив службу в Збройних силах України. Але згодом він самовільно залишив місце проходження служби в районі проведення АТО і деякий час переховувався у знайомих.

За повідомленням Управління СБУ в Черкаській області, у вересні 2015 року співробітники відомства встановили місце знаходження дезертира, військовою прокуратурою стосовно нього було розпочато кримінальне провадження.

13 січня зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого, санкції статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років.

Також набув чинності вирок у сусідньому, Драбівському районі, стосовно місцевого мешканця, який ухилявся від призову. Навесні, після отримання повістки військовозобов’язаний пройшов медичний огляд, комісія визнала його придатним до проходження військової служби. Однак, до військкомату у встановлений термін він не з’явився. Не відреагував також і на повторну повістку, переховуючись від мобілізації.

Драбівський райсуд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК та засудив до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном у 1 рік.