Карантину у золотоніських школах поки що не буде

Зобов’язати відділ освіти та керівників навчальних закладів міста провести в установах превентивні заходи у вигляді вологого прибирання, провітрювання класів та ізолювання хворих дітей. Таке рішення сьогодні ухвалила Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зустрічались вранці золотоніські посадовці задля обговорення єдиного питання – захворювання на грип та ГРВІ, що спостерігається серед школярів та вихованців дитячих садочків. За словами начальника відділу освіти, станом на 19 січня у школах через хвороби відсутні від 10 до 21 відсотків учнів, що далеко не перевищує епідеміологічний поріг.

Згодні із освітянським керівником і представники Держсанепідслужби. Очільник золотоніського управління цієї установи Володимир Карпенко висловив думку про недоцільність оголошення канікул саме зараз, адже пік захворювання на грип та ГРВІ серед дорослих і, особливо, дітей в місті очікується на кінець січня та початок лютого. Саме тоді й варто вводити карантин і відправляти учнів навчальних та дошкільних закладів Золотоноші на додаткові канікули.

Попри пропозицію деяких членів комісії закрити школи на чотири дні зараз, інформацію від Карпенка до уваги взяли. Тому, зважаючи на експертні оцінки фахівців обласної санітарно-епідеміологічної служби, у звітах яких наше місто поки що не лунає, усі відповідальні структури переходять у режим очікування та превентивності. Поряд із профілактичними засобами у навчальних закладах наразі проводитимуть і постійні моніторинги щодо рівня захворюваності.