У приміщенні Центру соцдопомоги відкрили пункт обігріву

Морози, час від часу здаючи свої позиції, продовжують лютувати у Золотоноші. Синоптики ніяк не складуть градуси, комунальники намагаються тримати руку на пульсі, а люди все рідше з’являються на вулицях без приводу. На таку погоду при Центрі соціальної допомоги на Благовіщенській передбачений пункт обігріву, куди можуть звернутись всі, хто змерз на вулиці та потребує тепла.

Відігріти, нагодувати та напоїти гарячим чаєм працівники установи готові усіх, хто цього потребує. Нині пункт відвідує декілька золотонісців, які отримують гаряче харчування та теплий одяг. Розраховане приміщення на 10 осіб, котрі мають повноцінне дворазове харчування та легкий сніданок у вигляді чаю і печива. Крім того, усі відвідувачі можуть тут помитися та переночувати.

Працює пункт цілодобово, а знаходиться за адресою Благовіщенська 87. Вхід вільний для всіх.

Подібна ініціатива від установи непоодинока, адже про нужденних пам’ятають тут не лише взимку. Ще у вересні Центр розпочав масштабну акцію милосердя, закликаючи небайдужих золотонісців до збору залишків сільськогосподарських продуктів. Допомогу роздавали малозабезпеченим верствам населення.

Наприкінці ж грудня заклад мав і міні-ювілей – 15-річчя відзначило відділення дитячої реабілітації. Кругла дата збіглася із святкуванням Дня Святого Миколая, тому до організації свята автори підійшли нестандартно: перетворили його із звичного внутрішнього виховного заходу у цілий фестиваль небайдужості, запросивши вихованців нинішніх та колишніх, а також усіх містян, що різними способами допомагають дітлахам.