Войцехівський у ТОП-4 найкращих мерів України

Загальнонаціональна програма «Людина року» оприлюднила остаточні підсумки експертного опитування за 2015 рік. Сьогодні організатори повідомили громадськості імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення визначені лауреатами урочистої церемонії вручення премії, котра відбудеться у березні.

За звання кращого міського голови країни боротиметься і очільник Золотоноші Віталій Войцехівський. Він та троє колег з Ірпіня, Ладижина і Чугуєва вже зовсім скоро готуватимуться до фінального етапу проекту. Опинився посадовець у списку українців, котрі претендують на звання “Людина року” ще у листопаді. Тоді конкуренцію йому складали 11 міських голів з різних куточків країни. Експертне оцінювання тривало протягом двох місяців і, як декларували організатори на початкових етапах, результати оголошені 14 січня під час прес-конференції Генеральної дирекції Програми.

Разом з тим, потрапила до списку найкращих ще одна відома для золотонісців людина. У номінації аграрій року фігурує директор піщанської агрофірми “Маяк” Микола Васильченко. Герой України, Заслужений працівник сільського господарства, кавалер двох Орденів “За заслуги” також матиме шанс стати найкращим у своїй сфері.

У лауреатському переліку двадцятої загальнонаціональної програми «Людина року – 2015» представлені 10 регіонів України (Вінницька обл., Дніпропетровська обл., Житомирська обл., м. Київ, Київська обл., Львівська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Черкаська обл.)

За 20 років існування загальнонаціональної програми володарями титулу «Людина року» стали 352 переможця в національних номінаціях і 99 володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Вшанування лауреатів та переможців XX ювілейної програми «Людина року» відбудеться 26 березня у Києві.