У Будинку культури відбулись “Різдвяні зустрічі”

10 січня «Різдвяні зустрічі» продовжилися у міському будинку культури. Незважаючи на вихідний день, майже усі глядацькі крісла були зайняті. У залі можна було побачити керівників міста, підприємств та організацій, депутатів міської ради, військовослужбовців, ветеранів праці, молодь, дітлахів та інших небайдужих золотонісців, – розповідає Прочерк.

– Різдво Христове – велике християнське свято, день народження Ісуса Христа, тому ми й говоримо одне одному не «Христос родився», а «Христос рождається». Рождається безперестану у наших душах, якщо ми не зачиняємо перед Ним двері, – пояснили слухачам ведучі різдвяного концерту Світлана Гонза і Микола Миколенко.

На сцені демонстрували таланти вищезазначені колективи міського Будинку культури, а також представники церковних громад: дитячий та дорослий хори Свято-Успенського собору (керівники – матушка Ірина Снопок та Юлія Іванилюк), юні артисти з недільної школи цього собору, які показали святкову виставу «Казка про справжнє Різдво», невеличкий церковний хор із Зорівки і ансамбль юних скрипалів, вихованців викладача музичної школи Людмили Бурлаки, яка традиційно виступала разом з ними. Зрозуміло, що й тематика концерту була різдвяною, звучали колядки й пісні: «Святая Варвара», «Добрий вечір», «Радуйтеся всі людіє», «Рай розвийсь», «А в Україні Різдво», «Бог ся рождає», «Різдвяна» та ін. Усі юні учасники зібрання отримали солодкі подаруночки від Діда Мороза.

різдвяні зустрічі [870_650]

Урочистою частиною заходу стало нагородження відзнаками міського голови представників багатоповерхівок, магазинів та закладів міста, які найкраще прикрасили їх до новорічних свят. Заступник міського голови Світлана Суддя вручила нагороди: директору СШІТ №2 Олені Вертипорох, старшому по будинку №35 (вул. Незалежності) Олексієві Лущію, з яким на сцену вийшла ціла гвардія його найперших помічників – дітлахів, власникові магазину «Атра» Леоніду Томі, старшим по будинках – № 37а по вул. Незалежності Антонові Капрану та №156 по вул. Шевченка – Володимиру Чайці. Відзнаки отримали підприємці Оксана і Петро Міхновські, які допомогли створити свято біля міської ялинки (виготовили казкові будиночки) і взяли участь у прикрашанні Торгового центру, представниками обох частин якого стали на сцені. Це ж і завдяки їм Золотоноша цьогоріч перемогла в обласному конкурсі новорічно-різдвяного оформлення центральної площі. Згадали добрим словом і депутата міської ради Тетяну Орленко, небайдужу і активну жіночку, натхненника творчих жителів згаданих будинків по вул. Незалежності. Хвала і честь таким завзятим людям!

Чудова різдвяна зустріч запам’ятається золотонісцям і неперевершеним співом ансамблів «Задніпряни» та «Воскресіння», і казковою виставою вихованців недільної школи Свято-Успенського собору, і ніжним, мелодійним співом матушки Ірини Снопок, і першим виступом юних скрипалів й іншими художніми номерами, які увійшли до складу святкової програми.

Апогеєм дійства стали вітання протоієрея Свято-Успенського собору отця Ярослава та ієрея Сергія і виконання хором цього храму відомої пісні «Многая літа», яку присутні у залі слухали стоячи.