Золотонісців цієї ночі просять не лишати автомобілі у дворах та на узбіччях

Зважаючи на прогноз погоди, котрий обіцяє подальші сильні опади та налипання мокрого снігу, в ніч з неділі на понеділок у Золотоноші мають намір здійснити генеральне прибирання від снігу. Поруч із проїзними частинами питання номер один в порядку денному – двори багатоповерхівок, куди поки що техніка дісталась не всюди. Повідомлення про це сьогодні оприлюднили місцеві комунальники.

До автолюбителів звертаються окремо, закликаючи цієї ночі не лишати свої транспортні засоби у дворах та на узбіччях доріг, адже це унеможливлює їхнє прибирання. 

Сильні опади розпочалися у місті ще 7 січня, апогею ж досягли наступного дня. Розпочали прибирати місто ще увечері, та з темпами впорались не зовсім. У центрі Золотоноші розчищені тротуари та дороги, охоплено немало вулиць з пожвавленим рухом, на деяких від снігового полону звільнили лише проїзну частину. Разом з тим, багато віддалених мікрорайонів аварійної техніки поки що не бачили. Саме з цих причин, а також через неприємні прогнози синоптиків, від сьогодні, після термінової наради, інтенсивність роботи комунальних служб буде значно підвищена.

Наразі від автовласників очікують солідарності у питанні нічного паркування, а за результатами будемо спостерігати вже зовсім скоро.