Біля стадіону з’явиться зона для вигулу собак

Домашнім улюбленцям – свою комфортну зону. Питання, що часом ділить мешканців прилеглих до стадіону “Колос” мікрорайонів на два табори, намагатимуться вирішити протягом року у Міській раді.

Щодо паркової зони навколо головної спортивної споруди міста легенди серед золотонісців ходять роками. Про культ спорту чи цивілізованого відпочинку країна забула давно (хоча й останнім часом починає пригадувати), а причини нині шукати – марна й невдячна справа. Проте наслідки видніються щодня: завжди порожній стадіон та зелена територія навколо, яку щедрі містяни акуратно прикрашають відходами від своїх нічних забав – пляшками та шприцами. Патрульна міліція зі своїм скороченим штатом ледь встигає хоча б за центральними культурними об’єктами, а кількість охочих “побавитись” тим часом не меншає.

Інша проблема, на яку дедалі частіше скаржаться – вигул собак. Місце це справді найзручніше. Головне – затишок та велика територія для повної реалізації енергії свого улюбленця. Відтак і думки жителів навколишніх будинків нині кардинально різняться. Одні скаржаться на господарів тварин, мовляв, не можна ні пройти, ні, тим більше, пробігти. Інші ж нарікають на те, що Золотоноша фактично не має на своїй території пристосованого для подібних речей місця.

Власне, проаналізувавши подібні звернення і намагатимуться дійти бодай якогось “соломонового” рішення у Міській раді. Серед орієнтовних намірів – якісно облаштувати частину парку, створивши справжню вільну зону для домашніх собак. Що собою уявлятиме цей комплекс – малі спортивні споруди, скати чи інші кінологічні атрибути – поки невідомо, але господарів тварин уже запрошують до діалогу.

Наразі збирають думки золотонісців. Координатор проекту – секретар Міської ради Наталія Сьомак. Їй, за необхідністю, усі зацікавлені і зможуть надати свої ідеї чи бачення. Поки що усно, або за телефоном (5-33-63, 5-50-13). Вже за місяць-два тут обіцяють провести розширену зустріч із зацікавленими представниками громадськості.